Dzisiaj jest: 2.12.2023, imieniny: Balbiny, Ksawerego, Pauliny

Reklama

Odnawialne-Firmy.pl – to jeden z najszybciej rozwijających się serwisów dotyczących tematyki OZE, posiadający w swoich zasobach jedną z największych baz firm z branży odnawialnych źródeł energii. Istnieje od 2011 roku. Aktualnie znajduje się tu około 190 profesjonalnych prezentacji firm OZE samodzielnie dodanych przez ich właścicieli lub pracowników. Odbiorcy serwisu mogą znaleźć tu najważniejsze dane o każdym przedsiębiorstwie – dane kontaktowe, opisy, prezentacje produktów, zdjęcia, filmy czy też opinie.

Ponadto w swoich zasobach prezentujemy artykuły i aktualności, ogłoszenia, zlecenia oraz dajemy możliwość prezentowania zdjęć w galerii i dyskusji na forum internetowym.

Każdego dnia serwis jest odwiedzany przez dziesiątki odbiorców związanych z branżą OZE, poszukających informacji na temat „zielonych” oraz ekologicznych produktów i usług. Ponad 70% naszych odbiorców trafia tu za pośrednictwem wyszukiwarki Google. Zajmujemy czołowe miejsca w wyszukiwarce Google na frazy „firmy OZE”, "oze zlecenia", "odnawialne źródła energii firmy" czy też „katalog OZE”. 

To idealne miejsce na promocję firmy, produktów, usług, konferencji, targów czy też szkoleń powiązanych tematycznie z zieloną energią! Poniżej prezentujemy przykładowe możliwości nawiązania współpracy:
  • reklama banerowa i tekstowa na stronie, wiele powierzchni reklamowych do wyboru,
  • artykuły sponsorowane,
  • mailingi do użytkowików serwisu Odnawialne-Firmy.pl,
  • reklama i promowanie w bazie firm,
  • promocja w Social Media (Facebook, Twitter, Google+),
  • i wiele innnych, jesteśmy bardzo elastycznni w kwestiach reklamowych! 

Oferujemy całe pakiety reklamowe, dopasowane do Państwa potrzeb. W przypadku zamówienia kilku banerów lub dłuższych okresów wyświetlania atrakcyjne rabaty. Wystawiamy faktury VAT.

 Oferta reklamowa Odnawialne-Firmy.pl

Jesteśmy otwarci także na inne, nietypowe rodzaje współpracy takie jak wymiana barterowa czy pośrednictwo. 

Wszelkie informacje na temat reklam:

+48 572 685 288 lub info(małpa)odnawialne-firmy.pl

Polecane