Dzisiaj jest: 2.12.2023, imieniny: Balbiny, Ksawerego, Pauliny

PartnerzyEnergy Expo Arena to nie tylko spotkanie branży związanej z Odnawialnymi Źródłami Energii, to nie tylko szansa na zaprezentowanie swojej oferty szerokiemu gronu odbiorców i możliwość poznania oczekiwań klientów. Energy Expo Arena to także miejsce propagowania wiedzy o alternatywnych źródłach energii i energetyce prosumenckiej, dlatego w czasie trwania targów odbędą się ciekawe konferencje eksperckie - www.energyexpo.pl
 


Logo Solar

Nie wiesz czy kolektory słoneczne są dla Ciebie? Czy ich zastosowanie będzie korzystne finansowo? Odpowiedzi na te i inne pytania pomoże znaleźć nowy na polskim rynku kalkulator opłacalności instalacji solarnych. SolarEnergyAnalysis - to pierwsze tak kompleksowe i bezpłatne rozwiązanie dedykowane wszystkim zainteresowanym kolektorami słonecznymi i nie tylko - Solary.org .
 


Energia i my

Portal energiaimy.pl jest serwisem prowadzonym przez młody, dynamicznie rozwijający się zespół, do którego należą w większości studenci i absolwenci energetyki i kierunków pokrewnych, dla których energia to więcej niż słowo. Obecnie portal posiada Zespoły w Warszawie i we Wrocławiu.
Polecane