Dzisiaj jest: 1.6.2023, imieniny: Gracji, Jakuba, Konrada
Ogłoszenie:

Fotowoltaika dla domu i firmy (Nowy)

dodano: 2021.07.05 ważne do: 2022.06.30 wyświetleń: 371
Szczegóły ogłoszenia:
Kompleksowe instalacje paneli fotowoltaicznych
Zajmujemy się kompleksowym i estetycznym wykonaniem instalacji fotowoltaicznych, tak aby klient nie przepłacał za przewymiarowaną instalację, lecz w pełni wykorzystywał jej potencjał. Oferujemy doradztwo, projekt i wizualizację inwestycji na dachu oraz gruncie w zależności od wcześniej sprawdzonej mocy wydajności. Gwarantujemy zakup komponentów oraz montaż w ustalonym wcześniej terminie. W cenie otrzymują także Państwo fachową pomoc z wypełnieniem dokumentacji technicznej potrzebnej do przygotowania i uruchomienia instalacji. Pomagamy również w pozyskaniu finansowania na preferencyjnych warunkach z programem dofinansowania mikroinstalacji fotowoltaicznych "Mój Prąd". Zamiast opłacać rachunki stopniowo spłacasz swoją instalację, a po kilku latach cieszysz się darmową czystą energią!
Charakteryzuje nas wysoka jakość świadczonych usług i gwarancja satysfakcji naszych klientów. Jeżeli chcesz obniżyć swoje rachunki za energię elektryczną i tym samym wspierać środowisko stosując odnawialne źródła energii, chętnie Ci pomożemy. Obsługujemy klientów indywidualnych, jak również firmy. Skontaktuj się z nami: 
Katarzyna – tel: 17 555 50 48, Paulina – tel: 17 283 10 11, Krzysztof  - tel: +48 732 771 367, E-mail: oferty@pozytywnico2.pl,
Kontakt
Wektor Szymon Trzemżalski
ul. Lawendowa 1, 35-001 Rzeszów, woj. podkarpackie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: wektorwiedzy.pl
Podziel się:
Polecane