Dzisiaj jest: 27.4.2024, imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty
Ogłoszenie:

Dyrektor Handlowy ds. sprzedaży paneli pv i komponentów

dodano: 2020.04.21 ważne do: 2020.10.18 wyświetleń: 446
Szczegóły ogłoszenia:
Dyrektora Handlowego ds. sprzedaży paneli fotowoltaicznych
i komponentów
[rekrutacja prowadzona online]
OPIS STANOWISKA:
- obsługa osobista głównie klientów biznesowych (ekipy instalacyjne, wykonawcy farm PV, hurtownicy),
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
- budowanie relacji i pozytywnego wizerunku firmy,
WYMAGANIA:
- doświadczenie zawodowe na stanowisku handlowca rynku PV,
- rozwinięte umiejętności interpersonalne i sprzedażowe,
- dobra znajomość obsługi komputera - pakiet Office,
- prawo jazdy kat. B i własny środek transportu,
OFERUJEMY:
- wysoka prowizja od sprzedaży,
- szkolenia produktowe i techniczne,
- elastyczny czas pracy,
- wsparcie sprzedaży w formie leadów i programów poleceń,
- realny wpływ na rozwój nowoczesnej firmy z branży OZE,
kontakt: biuro@sundayenergy.pl
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z dopiskiem:
Kontakt
Sunday Energy SA
ul. Ks Brzóski, 08-110 Siedlce, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: sundayenergy.pl