Dzisiaj jest: 7.6.2026, imieniny: Ariadny, Jarosława, Roberta

Ustawa o OZE przyjęta w Sejmie!

Dodano: 11 lat temu Czytane: 1785 Autor:
Redakcja poleca!

Sejm przyjął ustawę o odnawialnych źródłach energii. Dzięki niej teoretycznie każdy obywatel ma szanse zostać tzw. prosumentem i otrzymywać dopłaty do wyprodukowanej energii.

Ustawa o OZE przyjęta w Sejmie!
Poniżej w prosty i przejrzysty sposób przedstawiamy ikonografikę dotyczącą dopłat dla prosumentów 
Ustawa o OZE Prosument
Źródło: Sejm RP
Polecane

https://www.traditionrolex.com/15