Dzisiaj jest: 26.6.2022, imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Wentylacja przemysłowa - energooszczędne rozwiązanie

Dodano: rok temu Czytane: 412 Autor:
Redakcja poleca!

Zadbaj o świeże powietrze w swojej przestrzeni produkcyjnej, czy hali przemysłowej. Poznaj urządzenie, które o każdej porze roku zadba o odpowiednią temperaturę, a przy tym budżet Twojej firmy.

Wentylacja przemysłowa - energooszczędne rozwiązanie

Zadbaj o warunki pracy w Twojej firmie

Odpowiednia temperatura, świeże powietrze o optymalnym poziomie wilgotności, to ogromnie istotna kwestia dla komfortu, zdrowia, a także wydajności Twoich pracowników. Duże magazyny, hale produkcyjne oraz przemysłowe, to obszerne przestrzenie, w których do niedawna trudno było do zadbać o właściwą wentylację lub jej koszty przekraczały możliwości przedsiębiorców.

Niestety zbyt wysoka temperatura spowodowana warunkami atmosferycznymi panującymi na zewnątrz czy pracą maszyn i zaduch wynikający z przebywania dużej ilości osób w zamkniętej przestrzeni, mogą być sprzeczne z przepisami prawa pracy. Dodatkowo wywierają wpływ na samopoczucie pracowników, ich skupienie, bezpieczeństwo i efektywność. Jeśli nie masz jeszcze systemu wentylacji w swojej hali, koniecznie sprawdź ofertę OxyCom Polska https://www.oxy-com.pl/.

Klimatyzacja hal i obiektów przemysłowych

Dla wszystkich, którym zależy na odpowiednich warunkach panujących w jego obiektach, a zarazem na ograniczeniu kosztów, powstał OxyCom IntrCool https://www.oxy-com.pl/urzadzenie-chlodzenie-hal/. Jest to urządzenie typowo chłodzące, które obniża temperaturę powietrza, wykorzystując w tym celu najnowocześniejszą technologię. Jego największą zaletą obok oczywiście sprawnego działania jest niska cena eksploatacji. Stosując ten model klimatyzatora, oszczędzisz nawet do 80% w stosunku do konwencjonalnych urządzeń chłodzących.
 

Świeże, rześkie powietrze sprawi, że Twoi pracownicy będą ożywieni i pełni energii do działania. Dzięki inteligentnemu systemowi sterowania EcoSmart, OxyCom IntrCool dostosowuje temperaturę wewnątrz pomieszczenia do zastanych w nim warunków oraz temperatury panującej na zewnątrz. Jego obsługa jest prosta, intuicyjna i można nią zarządzać na odległość.

Co ważne, system ten zapewnia dopływ świeżego powietrza, nie przeprowadzając recylkulacji, jak w przypadku innych klimatyzatorów. Dodatkowo możesz mieć pewność odpowiedniego poziomu wilgotności powietrza, a także właściwego działania, niezależnie od otwartych okien lub drzwi w pomieszczeniu.

Ekonomiczna wentylacja przemysłowa

Jeśli szukasz najlepszych, a przy tym najbardziej ekonomicznych rozwiązań dla swojej firmy, postaw na OxyCom 4Seasons https://www.oxy-com.pl/urzadzenie-wentylacja-hal-4s/. To urządzenie zapewnia wymianę powietrza w pomieszczeniu, utrzymanie w nim prawidłowego poziomu wilgotności, komfortowe chłodzenie w ciepłe dni, a także ogrzewanie pomieszczeń zimą.

OxyCom 4Seasons może działać w trybie swobodnego, a także jednostopniowego lub dwustopniowego chłodzenia. Dobierane są one adekwatnie do warunków panujących poza budynkiem, zapewniając najlepszy sposób obniżania temperatury w jego wnętrzu, przy minimalnym zużyciu energii. Dzięki temu możesz oszczędzić nawet 90% wydatków związanych z wentylacją, w porównaniu do użytkowników tradycyjnych systemów. Co ważne, stosując tego rodzaju wentylację przemysłową, możesz liczyć na stały dopływ świeżego powietrza, tak potrzebnego do prawidłowego funkcjonowania mózgu.
 

OxyCom działa równomiernie na całej przestrzeni zamkniętej. Nie musisz się więc obawiać powstawania stref zbyt mocnego wychłodzenia lub takich, których wentylacja nie obejmie.

Rozwiązania oferowane przez OxyCom 4Seasons, gwarantują wielozadaniowość, a co za tym idzie oszczędności dla Twojej firmy. Za pomocą jednego urządzenia schłodzisz halę, nagrzejesz ją, utrzymasz odpowiednią wilgotność powietrza oraz jego stałą cyrkulację. Unikasz więc konieczności zakupu kilku różnych maszyn.

Ekologiczne odzyskiwanie ciepła znacząco obniża koszty eksploatacji aparatury i jest przyjazne środowisku. Wielu klientów oraz firm współpracujących może docenić fakt, że w swojej działalności bierzesz pod uwagę dobro planety.

Źródło: OF
Polecane
Polub nas na Facebook-u i bądź na bieżąco z informacjami ze świata OZE! (kliknij)