Dzisiaj jest: 4.7.2020, imieniny: Aureli, Malwiny, Zygfryda

Wywóz mebli Kraków

Dodano: rok temu Czytane: 375 Autor:
Redakcja poleca!

Meble nie nadają się do wyrzucenia na zwykły, osiedlowy śmietnik głównie dlatego, że mają nietypowe, duże gabaryty. Pozbycie się ich w ten sposób może skutkować mandatem nawet w wysokości 500zł.

Wywóz mebli Kraków
Co więc najlepiej zrobić ze starymi, zalegającymi meblami?

Na rynku funkcjonuje wiele firm zajmujących się tym profesjonalnie. Jedną z nich jest Proeko. Oferuje wywóz i utylizację starych mebli takich jak: szafy, meblościanki, regały, wersalki, kanapy, fotele, materace, krzesła, stoły, meblościanki, biblioteczki, szafki, biurka, komody, dywany i wiele innych dużych czy małych mebli. Usługa wywóz mebli Kraków obejmuje zdemontowanie, wyniesienie, transport i utylizację. Skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak również do firm i instytucji. Pozwala na pozbycie się starych i nieużywanych gratów z mieszkań, firm, instytucji, garażów, piwnic, działek, lokali i innych miejsc, które należy opróżnić. Wywóz i utylizacja mebli należą do jednych z najbardziej podstawowych usług porządkowych. Co ciekawe, do odpadów wielkogabarytowych (choć na pierwszy rzut oka nimi są) nie należą wszelkiego odpady budowlane czy sanitarne takie jak wanny, umywalki, drewniane belki.

Usługa wywóz mebli Kraków skierowana jest nie tylko do osób, które remontują swój dom lub mieszkanie. To świetna opcja dla osób, które mają bardzo zagracone wnętrza. Współpraca sprawdza się również dla osób, które odziedziczyły stare mieszkanie po bliskim i zależy im na pozbyciu się niepotrzebnego dużego sprzętu oraz oczyszczeniu powierzchni przed remontem. Wywóz i utylizacja wielkich, starych mebli dla osoby prywatnej może się okazać wręcz niemożliwe. Rozmontowanie i wyniesienie samemu ciężkich kawałków jest bardzo trudne. Ponadto często z danymi rzeczami wiążą się pewne wspomnienia i sentymenty, co jeszcze bardziej utrudnia cały proces. Właśnie dlatego warto zlecić usługę profesjonalistom, którzy wszystkim zajmą się za ciebie. Jeżeli zależy Ci na czasie i szybkim oczyszczeniu przestrzeni zadzwoń po pomoc do Proeko. Jest to firma, która od lat zajmuje się usługami porządkowymi, do każdego zlecenia podchodząc w sposób indywidualny. Poza wyżej wymienioną usługą wykonuje:

  • wynajem kontenerów Kraków,
  • wywóz opakowań,
  • wywóz odpadów elektroodpadów,
  • wywóz odpadów komunalnych,
  • wywóz odpadów niebezpiecznych,
  • wywóz odpadów pobudowlanych,
  • wywóz odpadów przemysłowych,
  • wywóz odpadów remontowych,

Cena wywozu ustalana jest indywidualnie i zależy od wielu czynników.

Źródło: OF
Polecane
Polub nas na Facebook-u i bądź na bieżąco z informacjami ze świata OZE! (kliknij)