Dzisiaj jest: 7.7.2020, imieniny: Estery, Kiry, Rudolfa

Prasy hydrauliczne do obróbki plastycznej metali

Dodano: rok temu Czytane: 677 Autor:
Redakcja poleca!

W obróbce plastycznej matali prasy hydrauliczne znajdują szerokie zastosowanie.

Prasy hydrauliczne do obróbki plastycznej metali
Są wykorzystywane do między innymi prasowania, tłoczenia, wykrawania, gięcia czy kalibracji, jak również do operacji montażowych - np. wciskanie, nitowanie. W zależności od przeznaczenia sprawdzają się w każdym rodzaju produkcji - od jednostkowych po seryjne.
 

Prasy hydrauliczne producent - szeroki zakres technologicznych rozwiązań

Istnieje możliwość dostosowania prasy hydraulicznej do konkretnych wymagań i preferencji. Wówczas otrzymuje się prasę o określonych parametrach technicznych z zastosowanymi rozwiązaniami technologicznymi zgodnymi z branżą i przeznaczeniem danej prasy. Można wówczas dokładnie określić główne cechy i funkcjonalności zamawianej prasy.
 

Dostępne różne rodzaje pras

Prasy hydrauliczne producent oferuje różne modele. Istnieje możliwość wykonania pras hydraulicznych wysięgowych, ramowych, kolumnowych czy specjalnych w rożnym zakresie sił nacisków - od 10T do 3 000T. Mogą to być prasy pionowe, poziome czy złożone zależne od kierunku roboczego suwaka.

Prasy hydrauliczne do obróbki plastycznej metali dzieli się na 5 podstawowych grup:
- do kucia i obróbki objętościowej;
- do wyciskania;
- do tłoczenia;
- do prostowania i montażu;
- do prasowania odpadów.
 

Prasa hydrauliczna dostosowana do potrzeb z gwarancją producenta

Zaletą pras hydraulicznych robionych na zamówienie jet to, że ich producenci często sami wykonują wszystkie elementy pras, takie jak choćby korpusy, siłowniki, suwaki czy też agregaty hydrauliczne, co daje gwarancję jakości wykonania i sprawnego serwisowania. Dodatkowo we wszystkie podzespoły pras i elementy ich wyposażenia zaopatrują się u renomowanych firm. Producent daje gwarancję oraz zapewnia serwis (gwarancyjny i pogwarancyjny).

Prasy hydrauliczne producent to kompleksowe rozwiązanie, które obejmuje projekt i wykonanie dostosowane do indywidualnych preferencji i zapotrzebowania, oraz dostawę połączoną z montażem, instalacją, uruchomieniem i przeszkoleniem pracowników.

Źródło: OF
Polecane
Polub nas na Facebook-u i bądź na bieżąco z informacjami ze świata OZE! (kliknij)