Dzisiaj jest: 13.7.2020, imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty

Strefa termomodernizacji i efektywności energetycznej w budownictwie

Dodano: rok temu Czytane: 451 Autor:
Redakcja poleca!

Szybki wzrost cen nośników energii powoduje większe zainteresowanie projektantów oraz inwestorów budownictwem energooszczędnym i pasywnym .

Strefa termomodernizacji i efektywności energetycznej w budownictwie

Szybki wzrost cen nośników energii powoduje większe zainteresowanie projektantów oraz inwestorów budownictwem energooszczędnym i pasywnym . Wiąże się to z zastosowaniem dodatkowych rozwiązań opartych na  innowacyjnych rozwiązaniach w inżynierii budowlanej wykorzystujących odnawialne źródła energii tj. kolektory PV, wiatraki, kolektory cieplne czy też energię wodną. Ograniczenie zużycia energii oraz wykorzystywanie energii ze źródeł odnawialnych w sektorze budynków, stanowią istotne działania konieczne do ograniczenia uzależnienia energetycznego Polski i minimalizacji emisji gazów cieplarnianych.  Rada Europy podkreśla konieczność poprawy efektywności energetycznej w krajach Unii, a tym samym także w Polsce, tak aby osiągnąć cel, jakim jest obniżenie do 2020 r. zużycia energii przez Unię o 20 %. W opracowanym przez ekspertów unijnych planie, działania na rzecz racjonalizacji zużycia energii, wskazano istotne możliwości zaoszczędzenia energii w sposób opłacalny ekonomicznie w sektorze budownictwa. 

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, w dniach 10 - 11 września 2019 w Warszawie, odbędą się Międzynarodowe Targi Energi Odnawialnej Re-energy w ramach, których będzie miała miejsce Strefa Termomodernizacji i Efektywności Energetycznej TermoEXPO.

Strefa TermoEXPO skierowana jest do branży związanej z termomodernizacją i efektywnością energetyczną w budownictwie. Udział w planowanym wydarzeniu to możliwość dotarcia do szerokiej grupy potencjalnych klientów oraz szansa na wzmocnienie swojego wizerunku na rynku.

Do udziału w planowanym wydarzeniu zapraszamy:

- producentów  i dystrybutorów:  inteligentnych systemów grzewczych ( pompa ciepła, kotłów, kotłowni, nagrzewnic gazowych ,grzejników, instalacji solarnych i systemów fotowoltaicznych ,

- systemów izolacyjnych, energooszczędnej stolarki otworowej, pokryć, konstrukcji i akcesoriów dachowych,

- firmy związane z budownictwem energooszczędnym, pasywnym, zeroenergetycznym i dodatnio energetyczny,

producentów i dystrybutorów systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, rekuperacyjnych,

-producentów systemów oszczędzania i kumulowania energii, systemów zdalnego nadzoru i kontroling oraz optymalizacji zużycia energii

Strefa TERMOEXPO to również ciekawe  wydarzenia towarzyszące : fora, seminaria, panele dyskusyjne i konferencje.

Wszystkie firmy i instytucje  zainteresowane udziałem w planowanym wydarzeniu zapraszamy do kontaktu.

 

Organizator:

Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej RE-Energy

Strefa Termomodernizacji i Efektywności Energetycznej w Budownictwie TermoEXPO

IBC Investments sp. z o.o.

Ul. Prądzyńskiego 12/14

01-222 Warszawa

NIP 5272865308

 

Kontakt:

Marta Gardziewicz - Halczuk,

Projekt Manager

M:  532 463 267

E:   mgardziewicz@fairexpo.pl

Źródło: RE-Energy
Polecane
Polub nas na Facebook-u i bądź na bieżąco z informacjami ze świata OZE! (kliknij)