Dzisiaj jest: 13.7.2020, imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty

Kolejna edycja RE-energy

Dodano: 2 lata temu Czytane: 322 Autor:
Redakcja poleca!

W dniach 10-11 września 2019 Warszawa po raz kolejny będzie miejscem spotkania branży OZE z Polski i nie tylko.

Kolejna edycja RE-energy

W Warszwskim Centrum EXPO XXI odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej RE-Energy oraz Strefy Termomodernizacji i Efektywności Energetycznej w Budownictwie TermoEXPO!


Ideą każdych targów jest prezentacja oferty wystawców konkretnej i ściśle określonej grupie docelowej. Koncepcja RE-energy odbiega jednak od tradycyjnego pojęcia targów i stawia sobie dość wysoko poprzeczkę. RE-energy to z jednej strony międzynarodowa platforma spotkań ekspertów z branży odnawialnych źródeł energii, którzy pokażą potencjał oraz możliwości rozwoju tego rynku w naszym kraju i poza jego granicami. Z drugiej strony Organizatorzy targów planują rozbudowaną część merytoryczną, skłaniającą do dyskusji i poszukiwania innowacyjnych rozwiązań. Dwa dni targowe będą wypełnione konferencjami również tymi o zasięgu międzynarodowym, podczas których omawiane beda istotne dla rynku OZE tematy.


Targi RE-energy maja za zadanie pokazac, że wytwarzanie, dystrybucja i konsumpcja energii odnawialnej sa proste, a w efekcie oplacalne.
Tegoroczne wydarzenia towarzyszące będą dotyczyć najpopularniejszych tematów, takich jak: fotowoltaika, biogaz, samochody elektryczne i inne technologii mobilnych, magazynowanie energii, efektywność energetyczna, digitalizacja w energetyce oraz smart city.

 

Strefa Networkingu Biznesowego będzie miejscem nawiązywania kontaktów biznesowych i rozmów z potencjalnymi partnerami i klientami. Usługa „Spotkania kooperacyjne” skierowana jest do wszystkich przedsiębiorców, którzy poszukują fachowych partnerów i dostawców z szeroko pojętego sektora energetycznego, w szczególności działających w obszarze odnawialnych źródeł energii oraz budynków energooszczędnych. Cel spotkań – w szybki i łatwy sposób połączyć tych, którzy siebie szukają.
W ramach Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej będzie również Strefa Termo – Termomodernizacja i Efektywność Energetyczna w Budownictwie.
Organizator planuje również wreczenie nagród RE-energy w takich kategorich jak osobowość branży, innowacyjna techologia, innowacyjny produkt czy tez najładniejsze stoisko.


Organizatorzy RE-energy zapraszają do współpracy media branżowe, stowarzyszenia i instytucje, które są zainteresowane wspieraniem rozwoju OZE w Polsce.
Szczegółowe informacje: www.reenergyexpo.pl

Źródło: ReEnergy
Polecane
Polub nas na Facebook-u i bądź na bieżąco z informacjami ze świata OZE! (kliknij)