Dzisiaj jest: 20.6.2024, imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała

HYDRO 2018 w Gdańsku!

Dodano: 6 lat temu Czytane: 3929 Autor:
Redakcja poleca!

HYDRO 2018 to najważniejsza konferencja i wystawa roku dla globalnej społeczności wodnej. W tym roku 25-ta konferencja odbędzie się w Polsce, w Gdańsku!

HYDRO 2018 w Gdańsku!

Coroczne konferencje stały się znane jako najbardziej międzynarodowe zgromadzenia w zawodzie z delegacjami reprezentującymi wszystkie kraje z dużymi programami rozwoju hydro. To dobra sposobność do wymiany doświadczeń w zakresie praktycznych i aktualnych problemów  gospodarki wodnej.Wydarzenie zgromadzi delegacje z około 75-80 krajów, dzielące się wspólnie zainteresowaniami z zakresu rozwoju hydroenergetycznego we wszystkich częściach świata. Podczas wydarzenia zostaną zweryfikowane wnioski i zaprezentowane osiągnięcia ze spotkań z ubiegłych lat.

Podtytuł konferencji "Postęp przez partnerstwo" podkreśla główną tematykę współpracy międzynarodowej, która będzie podstawą do dyskusji. Lokalizacja ma na celu ułatwienie uczestnictwa większej liczby krajów z Azji Środkowej i Europy Wschodniej. Nacisk konferencji zostanie położony na pomoc krajom mniej rozwiniętym w odblokowaniu ich potencjału rozwoju elektrowni wodnych, rozwoju społeczno-gospodarczego oraz współpracy transgranicznej.

 

KTO POWINIEM WZIĄĆ UDZIAŁ?

Wszyscy, którzy zajmują się badaniami, planowaniem, projektowaniem, finansowaniem, budową, eksploatacją i konserwacją elektrowni wodnych i związanych z nimi struktur nie mogą przegapić okazji, aby dołączyć do tego międzynarodowego forum. Innymi kluczowymi uczestnikami będą specjaliści ds. zagadnień środowiskowych i społecznych, klimatu, ekonomii energetycznej, zarządzania ryzykiem oraz energii odnawialnej.

 

WSPÓŁPRACA I WYDARZENIA

Organizacje takie jak ICOLD oraz Międzynarodowa Agencja Energetyczna poprowadzą niektóre techniczne konferencje. Kolejne przedkonferencyjne warsztaty "Zaprojektuj mały projekt elektrowni wodnych w jeden dzień" odbędzie się przed HYDRO 2018. Będzie to czwarta z serii niezwykle udanych warsztatów na ten temat.

 

PROGRAM KONFERENCJI:

https://www.mew24.pl/_upload/posts/06/14.HYDRO2018.pdf

 

więcej informacji na temat konferencji - http://hydro-2018.hydropower-dams.com/  (REJESTRACJA JUŻ OTWARTA)

 

Źródło: HYDRO
Polecane

https://www.traditionrolex.com/15