Dzisiaj jest: 30.7.2021, imieniny: Julity, Ludmiły, Zdobysława
Ogłoszenie:

Fotowoltaika dla rolników

dodano: 2019.07.29 ważne do: 2021.08.14 wyświetleń: 299
Szczegóły ogłoszenia:
Zdecyduj się na nowoczesne gospodarstwo rolne i zainwestuj w fotowoltaikę! Darmowa energia z mikroinstalacji jest na wyciągnięcie ręki!

Oferujmy montaż instalacji fotowoltaicznej na terenie gospodarstw rolnych. W dzisiejszych czasach coraz więcej urządzeń rolniczych wymaga zasilania. Z tego względu zwiększają się rachunki za prąd. Proponujemy rozwiązanie, które pozwoli na niezależność energetyczną. Problem wysokich kosztów za energię elektryczną nie będzie już istnieć!

Zgodnie z funkcjonującymi przepisami, rolnik który unowocześnia budynki lub urządzenia do hodowli zwierzęcej lub produkcji roślinnej, posiada prawo do skorzystania z ulgi inwestycyjnej i obniżeniu podatku rolnego. Ulga przyznawana jest po zakończeniu inwestycji.

Jako specjaliście w dziedzinie fotowoltaiki oferujemy indywidualne podejście do każdego Klienta. Montowane przez nas instalacje składają się wyłącznie z kompontentów najwyższej jakości. Dzięki temu mamy pewność, że każda instalacja fotowoltaiczna wzniesiona przez naszą firmę będzie służyć przez wiele lat.

Naszym Klientom pomagamy w pozyskiwaniu dofinansowania oraz w wyborze odpowiedniego sfinansowania inwestycji w fotowoltaikę. Zastanawiasz się czy fotowoltaika w Twoim przypadku jest opłacalna? Oferujemy darmową wizualizację instalacji, prognozę rocznegu uzysku energii oraz szacowaną stopę zwrotu z inwestycji. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, że energia słoneczna to dobry wybór!
Kontakt
SunErgo Oddział Poznań
ul. Os. Bolesława Śmiałego 20 lok. 20, 60-682 Poznań, woj. wielkopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Polub nas na Facebook-u i bądź na bieżąco z informacjami ze świata OZE! (kliknij)