Dzisiaj jest: 25.9.2020, imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa
Ogłoszenie:

Bezpośredni przedstawiciel firmy DAH Solar (Nowy)

dodano: 2020.04.21 ważne do: 2020.10.18 wyświetleń: 378
Szczegóły ogłoszenia:
Panele DAH Solar 330W mono, half-cut (model HCM60X9).
Atrakcyjne ceny hurtowe. Ilość ograniczona.
Dla firm instalacyjnych oferta specjalna
Panele do odbioru w magazynie k/Warszawy.

telefon 534055177.
biuro@sundayenergy.pl

Dlaczego warto zainwestować w moduły DAH 330 -> HALF - CUT ?

W typowym module wykonanym w technologii krzemowej, znajdują się ogniwa
o wymiarach standardowo 156×156 mm i jest ich najczęściej 60. Producenci, chcąc ograniczyć straty mocy na linii ogniwo PV – moduł PV, wynikające z dużej powierzchni ogniwa w stosunku do liczby elektrod zbiorczych, postanowili podzielić poszczególne ogniwa na pół. Tym sposobem powstał moduł o 120 ogniwach, których rozmiary to 156×78 mm. Mniejszy opór, wyższa moc!

Zgodnie z zasadami fizyki, strata mocy to iloczyn oporu i kwadratu prądu. Ogniwo, które ma o połowę mniejszą powierzchnię, generuje odpowiednio mniejszy prąd. Odnosząc się do wzoru na stratę mocy – im mniejszy prąd, tym mniejsza strata mocy. Sposób z wykorzystaniem o połowę mniejszych ogniw powoduje, że każdy
z szynowodów transportuje mniejszy prąd. Idąc dalej, spada również opór elektryczny. Mniejszy opór to z kolei wzrost mocy modułu, a co za tym idzie – wzrost jego wydajności. Zmniejszenie oporu elektrycznego i zwiększenie wydajności modułu jest widoczne zwłaszcza podczas pracy w warunkach wysokiego natężenia promieniowania słonecznego. Przejawia się on wysokim prądem zwarcia i wysokim współczynnikiem wypełnienia FF. Z badań nad tymi produktami wynika, że moc modułów, o rozmiarach takich samych jak typowe moduły krzemowe, jest od 5 do 8 watów wyższa.

Ilość bus barów - ogniwa w module fotowoltaicznym łączone są za pomocą cienkiej metalowej taśmy, której zadaniem jest przewodzenie prądu (tzw. bus bary).
Do końca 2015 r. standardem były moduły PV z trzema bus barami (3BB).
W 2016 roku wielu producentów wprowadziło 4 bus bary (4 BB), a niektórzy nawet 5 BB. Moduły wykonane z ogniw z większą liczbą bus barów to nieco wyższa odporność na zacienienie, niższe ryzyko mikropęknięć oraz wolniejsza degradacja modułu.PANEL DAH SOLAR HCM60X9-3 POSIADA AŻ 9 BUS BARÓW.

Produkty DAH Solar zatwierdzone zostały przez międzynarodowe certyfikaty TUV, CE, CEC, INMETRO, FIDE itp. oraz certyfikaty krajowe, takie jak CQC, Leader, ISO9001, ISO14001, OHSAS18001, itp. DAH Solar jest uznanym producentem paneli aktywnym na rynku międzynarodowym a jego produkty dostępne są w ponad 60 krajach na całym świecie.
Kontakt
Sunday Energy SA
ul. Ks Brzóski, 08-110 Siedlce, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: sundayenergy.pl
Podziel się:
Polecane
Polub nas na Facebook-u i bądź na bieżąco z informacjami ze świata OZE! (kliknij)