Dzisiaj jest: 23.4.2024, imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha
Ogłoszenie:

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

dodano: 2021.04.22 ważne do: 2021.10.19 wyświetleń: 222
Szczegóły ogłoszenia:
EKO-PROJEKT Sp. z o.o. S.k. świadczy usługi doradcze i outsourcingowe z zakresu ochrony środowiska.
Firma aktualnie rekrutuje na stanowisko:

zakres obowiązków:
  • okresowe audyty środowiskowe
  • nadzorowanie decyzji, pozwoleń i umów związanych z ochroną środowiska
  • opracowywanie i sporządzanie dokumentacji z zakresu ochrony środowiska
  • prowadzenie sprawozdawczości do instytucji i urzędów

wymagania:
  • wykształcenie wyższe - kierunek Ochrona Środowiska
  • doświadczenie zawodowe min. rok
  • wiedza w zakresie ustaw środowiskowych
  • język angielski w stopniu komunikatywnym
  • znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • rzetelność i odpowiedzialność

oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych umiejętności
  • pracę przy ambitnych i wymagających projektach
  • pakiet socjalny: sportowy i zdrowotny
  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe