Dzisiaj jest: 27.10.2020, imieniny: Iwony, Noemi, Szymona
Ogłoszenie:

Rozdrabniacz dyskowy Multicracker, młyny, śrutowniki (Nowy)

dodano: 2018.05.15 ważne do: 2020.10.31 wyświetleń: 359
Szczegóły ogłoszenia:
Młyny dyskowe do zbóż, ziół, surowców oleistych i innych materiałów organicznych. Rewolucyjna, opatentowana metoda rozdrabniania surowca za pomocą specjalnych zaprojektowanych dysków Multicracker, pozwala zredukować zapotrzebowanie mocy do 1-2KW na tonę. Urządzenia Multicracker występują w kilku modelach, co pozwala na dobranie odpowiedniego urządzenia do indywidualnych potrzeb klienta, zaczynając od najmniejszego z modeli z przeznaczeniem farmerskim, poprzez modele ze stali nierdzewnej dla przemysłu spożywczego aż do potężnych aplikacji o wydajności od 25 do nawet 100t/h. Technologia Multicracker pozwala precyzyjnie rozdrabniać surowiec przy zachowaniu jednolitej struktury, stałej temperatury oraz małej ilości frakcji pylistej.
Warto również podkreślić możliwość pracy z mokrym surowcem jak wilgotna kukurydza i zboża.
Urządzenia Multicracker spisują się w takich gałęziach przemysłu takich jak: rolnictwo, przemysł paszowy, przemysł spożywczy, przemysł chemiczny, recycling i inne.
Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem rozdrabniaczy Multicracker oraz do kontaktu z naszym działem technicznym w celu uzyskania pełnej specyfikacji (791-383-742), http://www.barbatus.pl
 
Kontakt
Barbatus Sp. z o.o.
ul. Przemysława 3, 62-081 Baranowo, woj. wielkopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.barbatus.pl
Podziel się:
Polecane
Polub nas na Facebook-u i bądź na bieżąco z informacjami ze świata OZE! (kliknij)