Fotowoltaika dla domu i firmy

Zdjęcia:

Województwo: podkarpackie
Firma: Wektor Szymon Trzemżalski
Powiat: m. Rzeszów
Miejscowość: Rzeszów
Kod pocztowy: 35-001
Ulica: Lawendowa 1
E-mail: oferty@pozytywnico2.pl
Telefon: 175555048
Strona WWW: wektorwiedzy.pl
Stan produktu: Nowy
   
dodano: 2021.07.05
ważne do: 2022.06.30

Szczegóły ogłoszenia:

Kompleksowe instalacje paneli fotowoltaicznych
Zajmujemy się kompleksowym i estetycznym wykonaniem instalacji fotowoltaicznych, tak aby klient nie przepłacał za przewymiarowaną instalację, lecz w pełni wykorzystywał jej potencjał. Oferujemy doradztwo, projekt i wizualizację inwestycji na dachu oraz gruncie w zależności od wcześniej sprawdzonej mocy wydajności. Gwarantujemy zakup komponentów oraz montaż w ustalonym wcześniej terminie. W cenie otrzymują także Państwo fachową pomoc z wypełnieniem dokumentacji technicznej potrzebnej do przygotowania i uruchomienia instalacji. Pomagamy również w pozyskaniu finansowania na preferencyjnych warunkach z programem dofinansowania mikroinstalacji fotowoltaicznych "Mój Prąd". Zamiast opłacać rachunki stopniowo spłacasz swoją instalację, a po kilku latach cieszysz się darmową czystą energią!
Charakteryzuje nas wysoka jakość świadczonych usług i gwarancja satysfakcji naszych klientów. Jeżeli chcesz obniżyć swoje rachunki za energię elektryczną i tym samym wspierać środowisko stosując odnawialne źródła energii, chętnie Ci pomożemy. Obsługujemy klientów indywidualnych, jak również firmy. Skontaktuj się z nami: 
Katarzyna – tel: 17 555 50 48, Paulina – tel: 17 283 10 11, Krzysztof  - tel: +48 732 771 367, E-mail: oferty@pozytywnico2.pl,